praktyki

Witamy na stronie naszego programu staży i praktyk dla studentów

Jesteśmy programem fundacji, który dedykowany jest studentom zarówno z uczelni publicznych, jak i prywatnych. Nasze działania obejmują zarówno współpracę z uczelniami w kraju, jak i za granicą Polski. Współpracujemy również z naszymi partnerami biznesowymi, aby zapewnić jak największy wachlarz propozycji dla zainteresowanych studentów.
Nasza współpraca opiera się na bliskiej relacji z Akademickimi Biurami Karier, ustalając z nimi zasady naszej współpracy. Dzięki temu możemy zapewnić naszym uczestnikom staży i praktyk realne możliwości sprawdzenia się w różnego rodzaju zadaniach, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Jednym z naszych najważniejszych celów jest to, aby nasze praktyki nie tylko spełniały wymogi obowiązkowych praktyk w ramach studiów, ale przede wszystkim rozwijały umiejętności związane z wybranym kierunkiem studiów. Warto jednak pamiętać, że nie każdy będzie mógł odbyć praktyki w ramach naszego programu, ponieważ wiele czynników decyduje o tym, kto zostanie wybrany.
Staże stanowią przede wszystkim doskonałą okazję do zaprezentowania się przyszłym pracodawcom oraz poznania ich oferty pracy i możliwości rozwoju. Po sukcesie w budowaniu marki OPOR, teraz chcemy stworzyć markę staży i praktyk opartą na celach i trwałych rezultatach. To ambitny cel, ale wiemy, jak go osiągnąć.

 

Nasz program został podzielony na dwie ścieżki, aby umożliwić wybór tej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wkrótce na stronie pojawi się ankieta rekrutacyjna, która pozwoli Ci aplikować do naszego programu. Wypełnienie ankiety nie gwarantuje automatycznego przyjęcia do programu, ale daje Ci szansę na udział.
Decyzja należy do Ciebie, studencie. Ty zadecydujesz, czy chcesz skorzystać z tej wyjątkowej możliwości.

 

Zespół Programu Staży i Praktyk